Poznaj nową generację! W jaki sposób technologia zmienia ogrzewanie i wpływa na środowisko?

Istniejące ogrzewanie i sterowanie ogrzewaniem budynków

, ich kontrola i zarządzanie, koszt zużycia paliwa oraz inne podobne aspekty przeszły ogromną ewolucję. Zmiany, które się dokonały przynoszą wiele korzyści zarówno dla użytkowników końcowych w postaci realnych oszczędności w swoich portfelach jak i firm instalacyjnych – dzięki czemu monitoring oraz instalacja urządzeń stała się dużo prostsza, a co najważniejsze ma pozytywny wpływ na środowisko poprzez redukcję emisji CO2. Firma Hoval jest w trakcie wprowadzania na rynek nowego produktu – sterownika ogrzewania TopTronic®E, który na zawsze zmieni sposób działania źródeł ciepła.
Powszechny dostęp do internetu oraz nowoczesnych technologii zostało w pełni ujęte w najnowszej generacji urządzeń Hoval – szwajcarski producent systemów grzewczych i wentylacyjnych. Niezależnie od tego, czy używamy systemu solarnego czy podgrzewacza wody, każde z tych urządzeń jest sterowane przez jeden intuicyjny kontroler z wykorzystaniem naściennego panelu dotykowego lub smartphone.

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie

Mądry i oszczędny

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie Fot. Hoval

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie Fot. Hoval

Ile razy zdarzyło Ci się wyjechać na wakacje, wyjść do pracy a Twój system ogrzewania pracował cały czas? Zastosuj sterowanie ogrzewaniem

Z nową generacją możesz zapomnieć o ustawieniach termostatu, ona zrobi to za Ciebie dostosowując się do Twojej codziennej rutyny. Co więcej, wiesz jak dużo możesz zaoszczędzić, nowy kontroler dzięki połączeniu z internetem jest w stanie pobierać prognozę pogody I dostosuje się do dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. Dzięki tej funkcji twoje rachunki co roku będą mniejsze.
Panel sterowania oraz monitor komputera dostarczą Ci ciągłych informacji, a także dokonają analizy pełnego zużycia paliwa, w ten sposób będziesz mieć wgląd, jak wiele energii oszczędzasz.

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie Fot. Hoval

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie TopTronic+E Fot. Hoval

Niezawodny

Nowa generacja sama z góry wykrywa konieczność konserwacji i sygnalizuje to na wszystkich urządzeniach, nawet w Smartphonie. Serwis techniczny jest automatycznie powiadamiany. Pozwala to na wczesną identyfikację usterek, dzięki czemu konserwacja urządzeń może być zaplanowana w lepszy sposób. Drobne usterki nawet mogą być naprawione bezpośrednio z ekranu komputera.

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie TopTronic+E Fot. Hoval

Sterowanie ogrzewaniem w Smartphonie TopTronic+E Fot. Hoval

Ekologiczny

Nowa generacja jest najbardziej efektywna wg. klasyfikacji energetycznej. Z funkcją dostosowywania się do pogody oraz życia codziennego użytkowników, wszystkie urządzenia zmniejszają zużycie paliwa, a co za tym idzie zmniejszenie emisji CO2. Nowa generacja potwierdza konsekwentną realizację misji szwajcarskiego producenta:
„Odpowiedzialność za energię i środowisko”

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail